Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 – 6 lat wg kolejności zgłoszeń i miejsc w grupach. Pierwszeństwo mają dzieci już uczęszczające do przedszkola oraz ich rodzeństwo. W przypadku, gdy liczba chętnych jest większa niż ilość miejsc, o kolejności przyjęcia decyduje data zgłoszenia. Natomiast pozostałe dzieci zapisywane są na listę rezerwową. Po zadeklarowaniu określonej ilości dzieci organizowane jest wstępne spotkanie organizacyjne. Na zebraniu rodzice i opiekunowie otrzymają informacje dotyczące funkcjonowania placówki, programu.

Zdecydowani rodzice, opiekunowie podpisują „Umowę o świadczenie usług”.
Możliwe jest również przyjęcie dziecka w trakcie roku szkolnego w przypadku wolnych miejsc.

W celu zapisania dziecka
do Przedszkola, prosimy o:

• kontakt telefoniczny lub mailowy
  • wypełnienie formularza naboru w wersji elektronicznej i przesłanie go na adres kontakt@tarnowskieprzedszkolemontessori.pl.

Następnie skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia indywidualnego spotkania informacyjno – rekrutacyjnego. Na pierwsze spotkanie zapraszamy oboje rodziców. Kolejne spotkanie odbywa się wraz z dzieckiem.

Zapisy prowadzone są na bieżąco – do wyczerpania planowanej ilości miejsc.

Pragniemy przypomnieć, że nasze Przedszkole jest przedszkolem integracyjnym.

WPISOWE

Wpisowe do Przedszkola wynosi 550 PLN. Jest to opłata jednorazowa, bezzwrotna pobierana przy zapisie dziecka, wpłacana przelewem na konto przedszkola w dniu podpisania umowy.
Istnieje możliwość rozłożenia kwoty wpisowego na 2 raty - po wcześniejszym ustaleniu indywidualnie z każdym rodzicem.

Przy zapisie rodzeństwa kolejne dziecko ma 20% zniżki !

OPŁATY DODATKOWE

• karate (dla chętnych) - 35 zł/miesiąc
  • zajęcia logopedyczne - dla Dzieci ze wskazaniem
  • wyjazdy poza przedszkole: do teatru, muzeum, zoo etc
  • religia (dla chętnych)

CZESNE

Czesne (opłata miesięczna) w Przedszkolu wynosi 550 PLN. Czesne opłacane jest z góry przelewem na konto przedszkola do piątego dnia każdego miesiąca. W cenie czesnego dodatkowo język angielski dwa razy w tygodniu, warsztaty bębniarskie dwa razy w miesiącu, gimnastyka korekcyjna dwa razy w tygodniu oraz ubezpieczenie NNW.

Posiadacze Karty Tarnowskiej Rodziny otrzymują zniżkę na pierwsze dziecko w wysokości 20%, na drugie w wysokości 20% oraz na trzecie w wysokości 30%. Zniżki nie łączą się i nie obejmują wpisowego.

WYŻYWIENIE

Stawka żywieniowa wynosi 11 zł dziennie za 3 posiłki (śniadanie, obiad i podiweczorek). W przypadku nieobecności dziecka Przedszkole zwraca stawkę żywieniową za każdy dzień nieobecności dziecka, jednakże po zgłoszeniu na dzień wcześniej do godz 20.30 przez rodzica bądź opiekuna.

Żywność dostarcza nam restauracja Pod Dębem.