Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 – 6 lat wg kolejności zgłoszeń i miejsc w grupach. Pierwszeństwo mają dzieci już uczęszczające do przedszkola oraz ich rodzeństwo. W przypadku, gdy liczba chętnych jest większa niż ilość miejsc, o kolejności przyjęcia decyduje data zgłoszenia. Natomiast pozostałe dzieci zapisywane są na listę rezerwową. Po zadeklarowaniu określonej ilości dzieci organizowane jest wstępne spotkanie organizacyjne. Na zebraniu rodzice i opiekunowie otrzymają informacje dotyczące funkcjonowania placówki, programu.

Zdecydowani rodzice, opiekunowie podpisują „Umowę o świadczenie usług”.
Możliwe jest również przyjęcie dziecka w trakcie roku szkolnego w przypadku wolnych miejsc.

W celu zapisania dziecka do Przedszkola, prosimy o:

• kontakt telefoniczny lub mailowy
  • wypełnienie formularza naboru w wersji elektronicznej i przesłanie go na adres kontakt@tarnowskieprzedszkolemontessori.pl.

Następnie skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia indywidualnego spotkania informacyjno – rekrutacyjnego. Na pierwsze spotkanie zapraszamy oboje rodziców. Kolejne spotkanie odbywa się wraz z dzieckiem.

Zapisy prowadzone są na bieżąco – do wyczerpania planowanej ilości miejsc.

Pragniemy przypomnieć, że nasze Przedszkole jest przedszkolem integracyjnym.