Placówka na os. Zielonym

2020-01-07

Z wielką radością informujemy, że od 1 września 2020 będzie funkcjonowało drugie przedszkole MOntessori w Tarnowie - nasza placówka na os. Zielonym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Powrót

Najnowsze aktualności

2020-01-07 Placówka na os. Zielonym Z wielką radością informujemy, że od 1 września 2020 będzie funkcjonowało drugie przedszkole MOntessori w Tarnowie - nasza placówka na os. Zielonym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
więcej
2019-09-03 Nauczyciel poszukiwany! Tarnowskie Przedszkole Montessori powstało z marzeń, że zmiana tego świata zależy od Dzieci. W pracy korzystamy z pedagogiki M. Montessori, dając im piękną przestrzeń, w której…
więcej
2019-08-22 Poszukujemy osób do prowadzenia zajęć dodatkowych. UWAGA! UWAGA! Od 1 września poszukujemy: Tarnowskie Przedszkole Montessori zatrudni nauczyciela/-kę religii/katechetę/-kę. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, otwartość, duże pokłady miłości do Dzieci oraz poczucie humoru. Wymiar czasu…
więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić