WPISOWE

Wpisowe do Przedszkola wynosi 490 PLN. Jest to opłata jednorazowa, bezzwrotna pobierana przy zapisie dziecka, wpłacana przelewem na konto przedszkola w dniu podpisania umowy.
Istnieje możliwość rozłożenia kwoty wpisowego na 2 raty ? po wcześniejszym ustaleniu indywidualnie z każdym rodzicem.

Przy zapisie rodzeństwa kolejne dziecko ma 20% zniżki !

CZESNE

Czesne (opłata miesięczna) w Przedszkolu wynosi 490 PLN. Czesne opłacane jest z góry przelewem na konto przedszkola do piątego dnia każdego miesiąca. W cenie czesnego dodatkowo język angielski dwa razy w tygodniu, warsztaty bębniarskie dwa razy w miesiącu, gimnastyka korekcyjna dwa razy w tygodniu oraz ubezpieczenie NNW.

Posiadacze Karty Tarnowskiej Rodziny otrzymują zniżkę na pierwsze dziecko w wysokości 20%, na drugie w wysokości 20% oraz na trzecie w wysokości 30%. Zniżki nie łączą się i nie obejmują wpisowego.

OPŁATY DODATKOWE

karate (dla chętnych) - 35 zł/miesiąc

zajęcia logopedyczne - dla Dzieci ze wskazaniem

wyjazdy poza przedszkole: do teatru, muzeum, zoo etc

religia (dla chętnych)

WYŻYWIENIE

Stawka żywieniowa wynosi 11 zł dziennie za 3 posiłki (śniadanie, obiad i podiweczorek). W przypadku nieobecności dziecka Przedszkole zwraca stawkę żywieniową za każdy dzień nieobecności dziecka, jednakże po zgłoszeniu na dzień wcześniej do godz 20.30 przez rodzica bądź opiekuna.

Żywność dostarcza nam restauracja Pod Dębem.