O nas

Serdecznie witamy na stronie pierwszego w Tarnowie Przedszkola Montessori. Nasza placówka to społeczność ludzi, którzy swoją codzienną pracą, pragną służyć dzieciom. To miejsce, w którym dzieci, ich potrzeby rozwojowe, psychiczne i intelektualne odgrywają kluczową rolę w procesie uczenia się.

Drogowskazem jest dla nas pedagogika Marii Montessori, która odnosi się z wielkim szacunkiem do pracy jaką musi wykonać dziecko w procesie dorastania. " Pomóż mi zrobić to samodzielnie" te słowa, które stały się mottem Montessori, są dla nas wskazówką, jak należy wspierać dzieci w ich rozwoju, tak, aby mogły wyrosnąć na szczęśliwych, pewnych siebie, ciekawych świata ludzi, którzy pozostając sobą, są świetnie przygotowani do życia.

Posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówej niepublicznych prowadzonej przez Gminę Miasta Tarnowa
(nr 31/2017 z dnia 31 sierpnia 2017 r.).

Realizujemy podstawę programową, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej

Zobacz rozporządzenie