Poszukujemy osób do prowadzenia zajęć dodatkowych.

2019-08-19
UWAGA! UWAGA! Od 1 września poszukujemy: Tarnowskie Przedszkole Montessori zatrudni nauczyciela/-kę religii/katechetę/-kę. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, otwartość, duże pokłady miłości do Dzieci oraz poczucie humoru. Wymiar czasu pracy: 1 godzina tygodniowo (dwie grupy Dzieci). WAŻNE: w naszym przedszkolu są to zajęcia dodatkowe, dla chętnych i muszą odbywać się od godz. 14.45 (dzień do ustalenia). Miejsce: Tarnowskie Przedszkole Montessori, ul. Mościckiego 121A, 33-100 Tarnów. Wynagrodzenie: do ustalenia. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt@tarnowskieprzedszkolemontessori.pl. Tarnowskie Przedszkole Montessori zatrudni osobę do prowadzenia zajęć tanecznych. Wymagania: doświadczenie, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi oraz poczucie humoru. Wymiar czasu pracy: 1 godzina tygodniowo. WAŻNE: w naszym przedszkolu są to zajęcia dodatkowe, dla chętnych i muszą odbywać się od godz. 14.45 (dzień do ustalenia). Miejsce: Tarnowskie Przedszkole Montessori, ul. Mościckiego 121A, 33-100 Tarnów. Wynagrodzenie: do ustalenia. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt@tarnowskieprzedszkolemontessori.pl.